Najczęściej kupowane

Information

Producenci

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: KICHLER

Kichler to amerykański producent opraw oświetleniowych, posiadający w swojej ofercie także lampy do ogrodu. Produkty firmy z USA to prawdziwy majstersztyk wśród ogrodowych lamp.

Oprawy z Cleveland od lat cieszą się sporym uznaniem wśród amerykańskich klientów, a od dwóch lat produkty marki Kichler dostępne są także na polskim rynku. Lampy ogrodowe firmy Kichler są to oprawy z górnej półki i przy zakupie musimy liczyć się ze sporym wydatkiem. Wysoka cena rekompensowana jest poprzez bardzo wysoką jakość produktów marki Kichler.

Lampy ogrodowe Kichler wyróżniają się ciekawym designem, który do tej pory nie był spotykany na europejskim rynku. Produkty amerykańskiej marki zachwycają zarówno projektantów ogrodów, którzy bardzo chętnie po nie sięgają, projektując ogrody swoich zleceniodawców, ale także zwykłych klientów, którzy od chwili pojawienia się ich na polskim rynku „oszaleli” na ich punkcie, co przekłada się na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zewnętrznych lamp firmy Kichler, a także pozostałych amerykańskich marek oferujących oświetlenie ogrodowe dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.