Oprawy na słup

Oprawy na słup są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających słupy od starych latarni. W takim przypadku znacząco zmniejsza się koszt, gdyż zakupić musimy tylko sam klosz. Oprawy takie można montować także na masztach lub innych mocowaniach przylegających do podłoża, ogrodzenia lub elewacji.

Wymiana samych kloszy w latarniach świetnie się sprawdza, gdy chcemy dopasować latarnie do pozostałych lamp zewnętrznych zamontowanych w ogrodzie. Rozwiązanie z użyciem wszystkich lamp z tej samej serii pozytywnie wpływa na wystrój przydomowego terenu.

Rozwiązanie z oprawami na słup jest także przydatne, w przypadku gdy chcemy zamontować klosz na wyższej wysokości. Producenci oświetlenia ogrodowego oferują latarnie o maksymalnej wysokości około 2,5m, natomiast często się zdarza, że taka wysokość klientom nie wystarcza. Wówczas rozwiązanie z oprawami montowanymi na słupie jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu.

Przed zakupem lamp na słup, należy zwrócić uwagę na jakość wykonania, a także zastosowane w oprawie materiały. Jest to bardzo istotne, gdyż lampy narażone są na promienie słoneczne i deszcz, które pogorszą estetykę lamp ogrodowych gorszej jakości, a nawet mogą doprowadzić do uszkodzenia lampy ogrodowej.

Oprawy na słup Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów