Najczęściej kupowane

Information

Producenci

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: ELSTEAD LIGHTING

Elstead Lighting to angielski producent oświetlenia w klasycznym stylu. Brytyjska firma posiada bogatą ofertę oświetlenia do wnętrz, a także do ogrodów. Wszystkie lampy posiadają unikalne wzornictwo, które w niektórych przypadkach zabezpieczone jest nawet w urzędzie patentowym, aby ustrzec się przed kopiowaniem przez innych producentów.

Lampy Elstead Lighting znane są na całym świecie z wysokiej jakości zastosowanych materiałów i najwyższej precyzji wykonania. Wpływ na popularność ma także fakt, że niektóre serie są wykonywane ręcznie, przy użyciu średniowiecznych technik oświetleniowego rzemiosła. Lampy marki Elstead cieszą od dziesięcioleci, są najchętniej kupowanymi oprawami oświetleniowymi w Wielkiej Brytanii, a teraz starają się powtórzyć ten sukces na polskim rynku. Cel ten jeszcze nie został osiągnięty, jednak z roku na rok sprzedaż oświetlenia Elstead Lighting dynamicznie się zwiększa. Wpływ na to ma wspomniana już wcześniej wysoka jakość, jak i dopasowanie oferty do zmieniających się upodobań klientów.

Ważnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność lamp ogrodowych Elstead Lighting jest także oferowanie opraw oświetleniowych w całych seriach, dzięki czemu możemy skompletować całe oświetlenie w ogrodzie lampami tej samej rodziny, co bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek przydomowego terenu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 178 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 178 elementów