Najczęściej kupowane

Information

Producenci

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: KANLUX

Kanlux to polski producent oświetlenia technicznego, który posiada w swojej ofercie także lampy zewnętrzne. Produkty marki Kanlux są dobrze znane i cenione na polskim, a także europejskim rynku. Można je spotkać w Rumuni, Bułgarii, Czechach, Rosji, Niemczech, Ukrainie i Słowacji. Marka Kanlux obecnie podbija także światowe rynki i dziś możemy ją nabyć także w Australii, Gabonie, czy Boliwii. W sumie produkty Kanlux dostępne są w ponad 40 krajach. Oferta polskiego producenta jest bardzo szeroka i z roku na rok się poszerza, aktualnie gama produktów przekracza 1500 modeli.

Oferta lamp zewnętrznych w ostatnim roku bardzo się powiększyła i aktualnie składa się z około 1500 lamp zewnętrznych. Możemy tutaj znaleźć słupki ogrodowe, zewnętrzne lampy ścienne, naświetlacze ogrodowe, oprawy najazdowe, reflektory zewnętrzne, czy nawet ogrodowe lampy wiszące.

Oprawy oświetleniowe Kanlux to produkty bardzo solidne i jednocześnie niedrogie co sprawie, że klienci chętnie po nie sięgają. Do wszystkich swoich lamp producent oferuje także źródła światła, zarówno tradycyjne, jak i energooszczędne źródła światła LED.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.