Najczęściej kupowane

Information

Producenci

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: NORLYS

Norlys to producent specjalizujący się w oświetleniu zewnętrznym. Firma swoją siedzibę posiada w Nowym Sączu, gdzie została przeniesiona z norweskiego Oslo. Produkty marki Norlys są znane i cenione na całym świecie, co jest potwierdzone wieloma nagrodami przyznawanymi na światowych targach oświetleniowych.

Uznanie dla lamp firmy Norlys potwierdza jednak przede wszystkim ogromna popularność wśród klientów. Produkty oświetleniowe tego producenta są najpopularniejszymi spośród wszystkich producentów oświetlenia ogrodowego na polskim rynku. Lampy ogrodowe Norlys nie należą do najtańszych, jednak wysoka jakość sprawia, że klienci chętnie sięgają po produkty tej firmy. Oferta składa się z kilkuset lamp i każdego roku jest aktualizowana tak, żeby spełnić wymagania klientów.

Ważnym podkreślenia jest fakt, że oferta Norlys uzupełniona jest o akcesoria ułatwiające montaż lamp. Możemy tutaj znaleźć kotwy do montażu w podłożu ziemnym i betonowym, a także narożniki służące do zamocowania opraw na skraju elewacji. Jako jedyny producent na polskim rynku firma Norlys oferuje także lampy do montażu na slupie. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób posiadających latarnie w ogrodzie i chcących wymienić tylko klosze.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 152 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 152 elementów