Plafony

Plafony ogrodowe to bardzo praktyczne lampy, doskonale sprawdzają się zwłaszcza w miejscach niewysokich, gdzie nie możemy pozwolić sobie na zastosowanie długich lamp wiszących. W ofercie naszego sklepu możecie Państwo znaleźć ofertę polskiego producenta z Nowego Sącza Norlys, angielskie lampy marki Elstead Lighting, a także amerykańskich producentów oświetleniowych Hinkley, Feiss i Quoizel, czy też oprawy niemieckiego producenta Spotline. Wszystkie plafony ogrodowe dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, dzięki czemu będą mogły być używane w przydomowym terenie przez długie lata. Większość plafonów ogrodowych wykonanych jest ze stopu aluminium, malowanego proszkowo, są także oprawy ze stali nierdzewnej i blachy miedzianej. Klosze najczęściej posiadają szklaną szybkę, rzadziej stosowane są tworzywa sztuczne. Szklane klosze wydają się być bardziej eleganckie, jednak w miejscach narażonych na zbicie, lepszym rozwiązaniem wydaje się być zastosowanie kloszy poliuretanowych, które są znacznie bardziej wytrzymałe. Bez względu na użyty materiał mamy do wyboru w plafonach ogrodowych szybki mleczne i przeźroczyste.

W ofercie sklepu internetowego lampaogrodowa.pl znajdziecie Państwo zarówno plafony ogrodowe zaprojektowane w stylu klasycznym, jak i zewnętrzne lampy sufitowe o wyglądzie nowoczesnym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oświetleniowego specjalizującego się w lampach ogrodowych markowych producentów z całego świata.

Plafony Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów