Słupki

Słupki ogrodowe nie są tak bardzo popularnymi lampami jak np. kinkiety zewnętrzne, czy latarnie, ale coraz częściej możemy je spotkać w przydomowych ogrodach, parkingach, a także w miejscach publicznych. Słupki ogrodowe są oprawami, które doskonale podświetlają rośliny o niskiej i średniej wysokości, a także zwiększają widoczność na ścieżkach i podjazdach.

Oprawy te zazwyczaj emitują dyskretne światło, które tworzy przyjemny nastrój, a jednocześnie poprawia bezpieczeństwo przydomowego terenu. Słupki ogrodowe produkowane są w różnych rozmiarach. Możemy spotkać niskie słupki ogrodowe, których klosz przylega bezpośrednio do podłoża, średnie o wysokości od 40cm do 60cm,a także bardziej pokaźne, wysokie oprawy posiadające wysokość 120cm.

Najczęściej spotykane są słupki ogrodowe ze stopu aluminium. Są to oprawy o dużej odporności, która zwiększana jest przez zastosowanie farb antykorozyjnych. W marketach dominują oprawy z tworzyw sztucznych, których jakość znacznie odbiega od wcześniej wymienionych lamp. Rzadziej spotykane, ale godne polecenia są słupki ogrodowe wykonane z drewna, skandynawskiej sosny lub miedzi.

Słupki Jest 79 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów