Najczęściej kupowane

Information

Producenci

Promocje

Dostawcy

Lista produktów producenta: LUTEC

Lutec jest to chiński producent lamp ogrodowych. Proszę jednak nie kierować się ogólną opinią o chińskich produktach, gdyż oprawy oświetleniowe marki Lute dorównują, a często nawet przewyższają jakością markowe lampy zewnętrzne europejskich, czy nawet amerykańskich firm.

Azjatycki producent stara się wytwarzać najwyższej jakości lampy ogrodowe i dlatego w swoich lampach stosuje najnowocześniejsze technologie, co zauważalne jest zwłaszcza w źródłach światła. Firma Lutec stosuje w swoich oprawach oświetleniowych wysokowydajne i najnowocześniejsze żarówki LED, które zużywają znacznie mniej energii niż starsze ledy. Dodatkowo żarówki te posiadają szerokie kąty świecenia i bardzo wysoki stopień oddawania barw, co jest rzadko spotykane w tańszych odpowiednikach.

W celu większej wiarygodności firma Lutec zatrudniła kontrolerów jakości reprezentujących dystrybutorów z Europy i USA, którzy kontrolują każdą partię lamp ogrodowych przed wysłaniem jej na docelowy rynek sprzedaży. Marka Lutek od kilku lat cieszy się dużą popularnością w Polsce i często klienci nie chcą uwierzyć, że lampy zewnętrzne wytworzone w fabryce Lutec są to oprawy chińskiej marki. Zachęcamy do nabycia lamp ogrodowych marki Lutec i zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z jakości ich wykonania.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.