Najczęściej kupowane

Information

Producenci

Promocje

Dostawcy

Marki Jest 10 marek

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • ELSTEAD LIGHTING

  Elstead Lighting to angielski producent oświetlenia w klasycznym stylu. Brytyjska firma posiada bogatą ofertę oświetlenia do wnętrz, a także do ogrodów. Wszystkie lampy posiadają unikalne wzornictwo, które w niektórych przypadkach zabezpieczone jest nawet w urzędzie patentowym, aby ustrzec się przed kopiowaniem przez innych producentów.

  Lampy Elstead Lighting znane są na całym świecie z wysokiej jakości zastosowanych materiałów i najwyższej precyzji wykonania. Wpływ na popularność ma także fakt, że niektóre serie są wykonywane ręcznie, przy użyciu średniowiecznych technik oświetleniowego rzemiosła. Lampy marki Elstead cieszą od dziesięcioleci, są najchętniej kupowanymi oprawami oświetleniowymi w Wielkiej Brytanii, a teraz starają się powtórzyć ten sukces na polskim rynku. Cel ten jeszcze nie został osiągnięty, jednak z roku na rok sprzedaż oświetlenia Elstead Lighting dynamicznie się zwiększa. Wpływ na to ma wspomniana już wcześniej wysoka jakość, jak i dopasowanie oferty do zmieniających się upodobań klientów.

  Ważnym czynnikiem wpływającym na atrakcyjność lamp ogrodowych Elstead Lighting jest także oferowanie opraw oświetleniowych w całych seriach, dzięki czemu możemy skompletować całe oświetlenie w ogrodzie lampami tej samej rodziny, co bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek przydomowego terenu.

 • FEISS

  Feiss to jeden ze światowych liderów oświetlenia, który w swojej ofercie posiada lampy do domów, a także sporą gamę zewnętrznych opraw oświetleniowych.

  Amerykański producent dopiero od kilku lat dostarcza swoje produkty na polski rynek, a już jest jednym z liderów pod względem wielkości sprzedaży. Decyduje o tym wysoka jakość oferowanych produktów, a także unikalny styl, z którego słyną produkty marki Feiss. Amerykański producent zatrudnia najbardziej znanych projektantów oświetlenia na świecie, którzy wyznaczają trendy zarówno w oświetleniu do wnętrz, jak i do ogrodów.

  Produkty marki Feiss to jednak nie tylko urokliwe ozdoby, ale przede wszystkim bardzo praktyczne oprawy oświetleniowe, które charakteryzują się najwyższą jakością, która przekłada się na czas użytkowania. Jest to bardzo istotne zwłaszcza przy lampach ogrodowych, które narażone są na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Stosując lampy zewnętrzne marki Feiss możemy być pewni, że przez wiele lat będą cieszyć nas swoim urokiem, nie tracąc swoich walorów estetycznych, co nie jest takie oczywiste wśród produktów mniej renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę lamp ogrodowych marki Feiss dostępną w sklepie internetowym lampaogrodowa.pl.

  0 produkty/ów

 • HINKLEY

  Amerykański producent ekskluzywnego oświetlenia Hinkley specjalizuje się w produkcji lamp do wnętrz. Posiada jednak w swojej ofercie także kilka serii opraw oświetleniowych, przeznaczonych do użytkowania na zewnątrz. Są to lampy o nietuzinkowym designie, który zdecydowanie wyróżnia się na tle zewnętrznych opraw oświetleniowych innych producentów.

  Lampy ogrodowe marki Hinkley to produkty najwyższej jakości i choć nie należą do najtańszych, to jakość wykonania to rekompensuje. Do produkcji lamp zewnętrznych marki Hinkley stosuje się tylko najwyższej jakości materiały, które tworzą niesamowite konstrukcje. Wszystkie nawet najmniejsze detale są wykonane z największą precyzją, a dzieje się tak dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej i stosowaniu najnowocześniejszych obrabiarek.  

  Lampy ogrodowe marki Hinkley od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem wśród amerykańskich klientów, a od dwóch lat również w Polsce można nabyć to ekskluzywne lampy zewnętrzne. Oprawy tej marki już znalazły sporą grupę zwolenników w naszym kraju, a liczba ta bardzo szybko się powiększa. Jeżeli szukacie Państwo nietuzinkowych lamp ogrodowych o najwyższej jakości to jesteśmy przekonani, że oprawy oświetleniowe marki Hinkley sprostają Państwa oczekiwaniom.

 • ITALUX

  Italux to marka oświetleniowa specjalizująca się w oprawach przeznaczonych do wnętrz. W ostatnim czasie oferta tego producenta poszerzyła się także o lampy zewnętrzne. Lampy ogrodowe marki Italux są to produkty bardzo atrakcyjne cenowo, jednocześnie są to produkty o przyzwoitej jakości. Dowodem na to jest fakt, że klienci którzy nabyli już wcześniej oprawy tego producenta bardzo chętnie po nie wracają, przy zakupie kolejnych lamp zewnętrznych. Lampy ogrodowe Italux najczęściej wytwarzane są ze stopu aluminium lub ze stali nierdzewnej, co nie jest często spotykane w oprawach z tej samej półki cenowej.

  Oferta lamp ogrodowych Italux składa się z lamp w stylu klasycznym i nowoczesnym. Możemy spotkać tutaj ścienne lampy zewnętrzne, reflektorki ogrodowe, zewnętrzne lampy wiszące, latarnie i słupki ogrodowe. Do wszystkich lamp ogrodowych marki Italux można zastosować energooszczędne ledowe źródła światła, tradycyjne żarówki lub ozdobne źródła światła.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp ogrodowych marki Italux dostępnych w naszym sklepie z oświetleniem ogrodowym lampaogrodowa.pl.

 • KANLUX

  Kanlux to polski producent oświetlenia technicznego, który posiada w swojej ofercie także lampy zewnętrzne. Produkty marki Kanlux są dobrze znane i cenione na polskim, a także europejskim rynku. Można je spotkać w Rumuni, Bułgarii, Czechach, Rosji, Niemczech, Ukrainie i Słowacji. Marka Kanlux obecnie podbija także światowe rynki i dziś możemy ją nabyć także w Australii, Gabonie, czy Boliwii. W sumie produkty Kanlux dostępne są w ponad 40 krajach. Oferta polskiego producenta jest bardzo szeroka i z roku na rok się poszerza, aktualnie gama produktów przekracza 1500 modeli.

  Oferta lamp zewnętrznych w ostatnim roku bardzo się powiększyła i aktualnie składa się z około 1500 lamp zewnętrznych. Możemy tutaj znaleźć słupki ogrodowe, zewnętrzne lampy ścienne, naświetlacze ogrodowe, oprawy najazdowe, reflektory zewnętrzne, czy nawet ogrodowe lampy wiszące.

  Oprawy oświetleniowe Kanlux to produkty bardzo solidne i jednocześnie niedrogie co sprawie, że klienci chętnie po nie sięgają. Do wszystkich swoich lamp producent oferuje także źródła światła, zarówno tradycyjne, jak i energooszczędne źródła światła LED.

  0 produkty/ów

 • KICHLER

  Kichler to amerykański producent opraw oświetleniowych, posiadający w swojej ofercie także lampy do ogrodu. Produkty firmy z USA to prawdziwy majstersztyk wśród ogrodowych lamp.

  Oprawy z Cleveland od lat cieszą się sporym uznaniem wśród amerykańskich klientów, a od dwóch lat produkty marki Kichler dostępne są także na polskim rynku. Lampy ogrodowe firmy Kichler są to oprawy z górnej półki i przy zakupie musimy liczyć się ze sporym wydatkiem. Wysoka cena rekompensowana jest poprzez bardzo wysoką jakość produktów marki Kichler.

  Lampy ogrodowe Kichler wyróżniają się ciekawym designem, który do tej pory nie był spotykany na europejskim rynku. Produkty amerykańskiej marki zachwycają zarówno projektantów ogrodów, którzy bardzo chętnie po nie sięgają, projektując ogrody swoich zleceniodawców, ale także zwykłych klientów, którzy od chwili pojawienia się ich na polskim rynku „oszaleli” na ich punkcie, co przekłada się na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zewnętrznych lamp firmy Kichler, a także pozostałych amerykańskich marek oferujących oświetlenie ogrodowe dostępnych w naszym sklepie internetowym.

  0 produkty/ów

 • LUTEC

  Lutec jest to chiński producent lamp ogrodowych. Proszę jednak nie kierować się ogólną opinią o chińskich produktach, gdyż oprawy oświetleniowe marki Lute dorównują, a często nawet przewyższają jakością markowe lampy zewnętrzne europejskich, czy nawet amerykańskich firm.

  Azjatycki producent stara się wytwarzać najwyższej jakości lampy ogrodowe i dlatego w swoich lampach stosuje najnowocześniejsze technologie, co zauważalne jest zwłaszcza w źródłach światła. Firma Lutec stosuje w swoich oprawach oświetleniowych wysokowydajne i najnowocześniejsze żarówki LED, które zużywają znacznie mniej energii niż starsze ledy. Dodatkowo żarówki te posiadają szerokie kąty świecenia i bardzo wysoki stopień oddawania barw, co jest rzadko spotykane w tańszych odpowiednikach.

  W celu większej wiarygodności firma Lutec zatrudniła kontrolerów jakości reprezentujących dystrybutorów z Europy i USA, którzy kontrolują każdą partię lamp ogrodowych przed wysłaniem jej na docelowy rynek sprzedaży. Marka Lutek od kilku lat cieszy się dużą popularnością w Polsce i często klienci nie chcą uwierzyć, że lampy zewnętrzne wytworzone w fabryce Lutec są to oprawy chińskiej marki. Zachęcamy do nabycia lamp ogrodowych marki Lutec i zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z jakości ich wykonania.

  0 produkty/ów

 • NORLYS

  Norlys to producent specjalizujący się w oświetleniu zewnętrznym. Firma swoją siedzibę posiada w Nowym Sączu, gdzie została przeniesiona z norweskiego Oslo. Produkty marki Norlys są znane i cenione na całym świecie, co jest potwierdzone wieloma nagrodami przyznawanymi na światowych targach oświetleniowych.

  Uznanie dla lamp firmy Norlys potwierdza jednak przede wszystkim ogromna popularność wśród klientów. Produkty oświetleniowe tego producenta są najpopularniejszymi spośród wszystkich producentów oświetlenia ogrodowego na polskim rynku. Lampy ogrodowe Norlys nie należą do najtańszych, jednak wysoka jakość sprawia, że klienci chętnie sięgają po produkty tej firmy. Oferta składa się z kilkuset lamp i każdego roku jest aktualizowana tak, żeby spełnić wymagania klientów.

  Ważnym podkreślenia jest fakt, że oferta Norlys uzupełniona jest o akcesoria ułatwiające montaż lamp. Możemy tutaj znaleźć kotwy do montażu w podłożu ziemnym i betonowym, a także narożniki służące do zamocowania opraw na skraju elewacji. Jako jedyny producent na polskim rynku firma Norlys oferuje także lampy do montażu na slupie. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób posiadających latarnie w ogrodzie i chcących wymienić tylko klosze.

 • Quoizel

  Quoizel to amerykański producent oświetlenia z siedzibą w Charleston. Amerykańska firma to jeden z liderów wśród producentów wytwarzających wysokiej jakości ogrodowe oprawy oświetleniowe. Lampy ogrodowe marki Quoizel wyróżniają się bardzo ciekawym wyglądem, który bardzo odbiega, od pozostałych opraw oświetleniowych, dostępnych na polskim rynku oświetleniowym. Z tego powodu lampy Quoizel cieszą się dużą popularnością wśród projektantów ogrodów.

  Firma Quoizel od trzech lat dostępna jest także na polskim ryku i już cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Amerykańska firma słynie z używania do produkcji opraw oświetleniowych najróżniejszych materiałów. Możemy w produktach marki Quoizel spotkać drewno, szkło dmuchane, mosiądz, szkło witrażowe i jeszcze wiele innych surowców.

  Jeżeli nie spotkali Państwo wcześniej lamp ogrodowych tej marki, a poszukują nietuzinkowych opraw oświetleniowych najwyższej jakości, to zachęcam do zapoznania się z ofertą amerykańskiego producenta z Charleston.

 • ROYAL BOTANIA

  Belgijska marka Royal Botania znana jest na całym świecie z ekskluzywnych, drewnianych mebli ogrodowych, a także najwyższej jakości lamp ogrodowych. Firma Royal Botania powstała w 1992 roku i szybko stała się międzynarodowym synonimem luksusowej jakości i wzornictwa. Wszystkie oprawy oświetleniowe producenta z Antwerpii to najwyższej klasy arcydzieła oświetleniowego rzemiosła. Lampy ogrodowe Royal Botania nie są tanimi produktami, jednak kiedy trafią one w nasze ręce zrozumiemy czemu ich cena jest tak wysoka. Belgijskie lampy to ideał w każdym calu, dodatkowo unikalne projekty, idealnie wpasowują się w aktualnie panujące trendy w architekturze.

  Ciekawie prezentują się zwłaszcza ogrodowe lampy stojące, które wyglądają jak lampy podłogowe przeznaczone do wnętrz. Takie rozwiązanie jest bardzo ciekawe, dodatkowo nie jest spotykane w ofertach pozostałych firm oświetleniowych.

  Jeżeli poszukujecie Państwo najwyższej jakości lampy zewnętrzne, które wprowadzą ekskluzywny charakter do ogrodu, to produkty marki Royal Botania stworzone są właśnie dla Państwa.

  0 produkty/ów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów